genel-mudur

      Bugün birçok sektörde faaliyet gösteren NESAN markasının temelleri 1980 yılında Sn. Nedim Sandalcı’nın Nesan Otomotiv firmasını kurmasıyla atılır. “Amacımız Türkiye’deki ve dünyadaki ana sanayi üreticilerine hizmet etmek ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır” mottosuyla hikayemiz başlamıştır. Aradan geçen 37 senede, her sene gelişen özelliklerimiz ve büyüyen kadromuzla ve emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

            Kaliteli ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, esneklik kabiliyetiyle yıllardır müşterilerinin takdirini toplayan Nesan Otomotiv, son dönemlerde teknolojik yenilikleri, Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımlarıyla global bir oyuncu haline gelmiştir. Yurtdışı teknolojik ürünlerin yerli sermaye ile üretilmesi ve yurtdışı ana sanayilerin de bu ürün gruplarında bizleri tercih etmesi, attığımız adımların doğruluğunu ve önemini bizlere kanıtlamaktadır.

           Elbette ki bir başarı, içerdiği tüm unsurlarla birlikte iyi bir ekip çalışması gerektirmektedir. Varlığımızı yüceltme ve her gün daha iyi seviyeye taşımakta bizle birlikte hareket eden tüm tedarikçilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.